O nas


Notice: Undefined property: stdClass::$likes in /home/admin/domains/bronzowemysli.com/public_html/wp-content/themes/bronzowemysli/functions.php on line 197
bronzowe-mysli-o-nas

Bronzowe Myśli w liczbach

743

Liczba Filmów

21 LIPCA
2014

Rozpoczęcie działalności

283 komentarzy dziennie

Średnia liczba komentarzy

0

Liczba fanów
na fanpage

406 679

Liczba widzów

155 193 190

Liczba wyświetleń

47 681

Liczba fanów
na dogry.pl

23 100

Liczba fanów
na grupie fb
Przez niespełna 2 lata uzbieraliśmy 2 339 893 lajków pod 400-oma filmami!

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ DZIĘKI NASZEJ POMOCY I OSIĄGNIJ SWOJE CELE

Czym są Bronzowe Myśli? To program humorystyczno-satyryczny na platformie YouTube, który stał się jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W ciągu zaledwie trzech lat obecności w Internecie zdołał on zdobyć 300 tysięcy widzów i 113 milionów wyświetleń. To sukces na niebywałą skalę, Kto za tym wszystkim stoi? Twórcami kanału są trzej przyjaciele – Tomasz, Andrzej oraz Łukasz, którzy po ukończeniu studiów postanowili kontynuować rozwijający się projekt. Dzięki Bronzowym Myślom uwierzyli w to, że mogą wykorzystać swój potencjał i zdobyć jeszcze więcej niż dotychczas.

Bronzowe Myśli to kanał zrzeszający ludzi, których interesuje mocna rozrywka oraz relaks po dniu ciężkiej pracy lub nauce w szkole. Jednak nie chodzi nam o bezmyślny relaks, czy tak zwane „odmóżdżenie się”. Mierzymy wysoko i staramy się oferować naszym widzom takie filmiki, które sami chcielibyśmy oglądać. Stawiamy na jakość montażu, kreatywność oraz różnorodność, dzięki której zawsze dostarczymy Ci nowych wrażeń i nie będziesz się nudził. (P.S. Nie znamy tego słowa!) Ale chcemy robić dla Ciebie jeszcze więcej. Chcemy nie tylko bawić, ale także uczyć. Czego? Wiary w siebie i własne możliwości. Wiary w to, że każde marzenie da się spełnić, o ile będziemy na tyle zdeterminowani, by o to zawalczyć. Zachęcamy do jednego – wykorzystaj swój potencjał. W jaki sposób? Nasz niebywały sukces jest dowodem na to, że możesz zyskać to, co chcesz – liczy się jedynie ciężka praca i odpowiednie nastawienie. Właśnie dlatego proponujemy Ci pomoc. Bronzowe Myśli to marka, która przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie dalej, wspomagając w wykorzystywaniu swojego potencjału każdego, kto nie boi się zaryzykować i stanąć naprzeciw swoim pragnieniom.

Zatem rozsiądź się wygodnie i poznaj historię Najwspanialszej Ligii we wszechświecie. Jeśli dotychczas nie miałeś szansy nas oglądać, dołącz do naszych widzów i wykorzystaj swój potencjał – to nie jest takie trudne, jak może Ci się zdawać!